the-vampire-diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


vámpírnaplók szerepjáték :)
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Suzie LaFayette Elena-gilbert-mobile-wallpaper-200x300 Suzie LaFayette Kristen-stewart-120x150
Segítség!
Olvasd el a Szabályzatot! Regisztrálj elfogadható névvel! Töltsd ki a Karakterlapod! Foglald le az avatarod! Amennyiben kezdő vagy, írj Elenának egy PM-et ő mindenben segít!

 

 Suzie LaFayette

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Suzie LaFayette

Suzie LaFayette


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Aug. 29.

Suzie LaFayette Empty
TémanyitásTárgy: Suzie LaFayette   Suzie LaFayette Icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 8:32 am

Név: Suzanne Isabelle LaFayette (becenév: Suzie, Belle)

Nem: nő

Faj: ember

Született: 1994. szeptember 01.

Kor: 17 év

Hozzátartozók:
Anya: Florencia Isabelle Delacour, 36 éves, Franciaországban él és dolgozik, mint egy neves kozmetikai cég feje. Két éve vált el Suzie apjától, de Suzie apjánál maradt Amerikában. Kapcsolatuk jó, de Suzie nem szereti azt a rohanó életet, amit anyja él, így apjánál maradt Alaszkában.

Apa: Dr. Mike LaFayette, 40 éves, az FBI-nál profilakotással foglalkozik, egy neves profilozókból álló csapat vezetője. Nyugodt, higgadt és rendkívül megfontolt, eszes és művelt ember, aki mai napig nem érti, hogy tudott beleszeretni Florencia-ba, de minden bizonnyal a francia születésű nő bája és kelleme vette le a lábáról. Imádja lányát, nem nő a fejére, maximálisan megbízik benne, de mégis félti.

Jellem:
Suzie csendes, de keményfejű és makacs lány. Nem tűri az igazságtalanságot és szabálytalankodást. Szabadidejében sokat olvas, tehát művelt, tájékozott lány, aki szeret tanulni és iskolába járni. Sosem káromkodik, nem beszél csúnyán. Hűséges, kitartó, lojális. Kívülről kissé hűvös teremtésnek tűnik, de jóindulatú, igaz, nem szokott látványosan örülni vagy bánkódni. Képes megvédeni magát, nagyon szívós, amolyan "mindent túlélő-típus".

Előtörténet:
Suzanne Isabelle LaFayette vagyok. 1994-ben születtem, Alaszkában. Édesanyám Florencia Delacour, Franciaországban született, bár származását tekintve izlandi felmenőkkel bír, a hangzatos francia vezetékneve ellenére is. A kozmetikai iparban dolgozik, régen mint parfümszakértő, néhány éve azonban egy neves kozmetikai cég ügyvezető igazgatója. Elég sokat utazik, hiszen a céget valamennyi rendezvényen ország- és világszerte ő képviseli.
Édesapám dr. Mike LaFayette munkája azonban ennél jóval izgalmasabb, szerencsére számomra is jóval kevesebb utazással jár. Ő az FBI-nál dolgozik, különféle eltűnésekkel, rablásokkal és gyilkosságokkal foglalkozik. Egy csapatot vezet, akiknek az a dolga, hogy a különféle bűnözőkről pszichológiai elemzést adjanak és így segítsék a nyomozást. Büszkén mondhatom, hogy apu mentett már meg nem kevés embert.
Én magam tizenhét éves vagyok, nincs testvérem, csak egy teknősöm, Michelangelo. A szüleim két éve váltak el, békében, nyugalomban. Nem tudták egymást megérteni. Fura, de nem viselt meg annyira a dolog. Ők így lesznek boldogok és ettől még szeretnek. Anyának a munkája miatt sokat kell utaznia, apának csak ritkábban, akkor kissé hosszabb időre, míg meg nem oldanak egy ügyet.
Tán kissé nevetséges, bár nem alaptalan a félelem, ilyenkor az FBI kijelölt, számomra ismeretlen ügynökei figyelnek a távolból, hiszen apa révén különlegesen veszélyeztetett személynek számítok, hiszen szeretett hozzátartozó vagyok, akivel lehet őt zsarolni. Így örökös megfigyelésben élem életem, ami mostanra már teljesen hidegen hagy.
Azért persze szólnék valamit az életemről általánosságban…
Nos, ugye Alaszkában születettem, ide jártam óvodába, általános iskolába és itt kezdtem el a gimnáziumot. Mindegyik teljesen átlagos, mezei, állami intézmény volt, tudjátok, csak semmi feltűnés. Mintha az egyik Smith család lennénk a sokból. Van egy nagyon kedves barátnőm, Mikayla Watson. Őt óvodától kezdve ismerem, és testvérem helyett testvérem. Nem olyan régen elköltöztek, mert az apukája jobb állást kapott és ekkor derült ki, hogy aput is áthelyezik, a csapatával együtt a Mystic Falls mellett lévő nagyvárosba, ahol a csapat egyik bázisa van.
Így apu kapott egy családi házat Falls-ban, engem pedig beíratott a már említett nagyváros egyik bentlakásos iskolájába. Szóval, ott fogom megkezdeni a tanévet.
Fiúügyekről nem sokat tudnék mondani… Talán oviban voltam szerelmes, meg egy srácba, akivel összefutottunk a moziba, még egy New yorki hosszúhétvégén. Aztán a srác át akarta vágni a torkom, kiderült, hogy kőrözött pszichopata, úgyhogy ez se jött össze. Azóta szüneteltetem a fiúzást.
Szóval ennyit rólam. Irány Mystic Falls!


Avatar: Kristen Stewart
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Aug. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Suzie LaFayette Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suzie LaFayette   Suzie LaFayette Icon_minitimePént. Szept. 02, 2011 6:14 am

Jó lett, egyértelmű elvagy fogadva Smile Jó játékot! Very Happy
Csak majd rakj képet Smile
Vissza az elejére Go down
https://the-vampire-diaries.hungarianforum.com
 
Suzie LaFayette
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the-vampire-diaries :: Karakter alkotás-
Ugrás: